Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Maratonomaku i njohur shqiptar humb bashkëshorten nga Covid, mesazhi prekës: Gjysma ime më e mirë u largua sot nga unë përgjithmonë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a528b7bd44a6cd06ed5e7fbc40a329b3

Maratonomaku i njohur shqiptar Sotir Qiriaqi ka humbur bashkëshorten e tij, Lorin.

Lajmin e ka bërë me dije me anë të një postimi në rrjetet sociale vetë Qiriaqi, i cili shkruan se ajo nuk arriti ta fitonte betejën me Covid.

“Lori gjysma ime më e mirë u largua sot nga unë përgjithmonë, mbas një beteje me COVID. Nuk rezistoi dhe u nda nga jeta, nga unë, nga të dashurit dhe miqtë tanë”, shkruan ai.

Sotiri me bashkëshorten e tij ishin të pandashëm, por fatkeqësisht kjo sëmundje i ndau ata. Reagimet kanë qenë të shumtë nga të afërmit dhe miqtë, te cilët i shprehin ngushëllime Qiriaqit.

Capturedscd.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img