Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Manuali i mirësjelljes së kamarierit’, Rama batuta nga Shijaku: Kafen në fillim grave, pastaj atyre beqare, pastaj vajzave. Burrave në fund (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Rama ndodhet ditën e sotme në Shijak, ku ka vizituar shtëpitë e rindërtimit, të cilët në këtë zonë kanë përfunduar të gjitha (shtëpitë individuale). Rama është takuar dhe me gratë dhe të rinjtë e kësaj force politike atje.

Pak më parë, kryeministri është ndalur në një lokal të zonës, për të pushuar por dhe për të biseduar me të rinjtë. Batutat nuk kanë munguar, dhe për këtë Rama ka ndarë një video në Instagram.

“Radha e kafes – manual miresjelljeje per kamarieret”, shkruan ai mbi video dhe e shoqëron me një figurë (emoji) duke qeshur, ndërsa i tregon kamarierit se kujt t’ia shërbejë kafen.

“More vesh ti?! Grave në fillim, beqareve në fillim, pastaj grave të martuara, pastaj vajzave. Pastaj burrave. Dhe te burrat, të martumve në fillim, beqarve në fund”, dëgjohet t’i thotë Rama kamarierit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img