Manjola Nallbani për t’u pasur zili, thjesht e mrekullueshme me këtë foto mbi rërën e detit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:00 20-08-2017 Manjola Nallbani për t’u pasur zili, thjesht e mrekullueshme me këtë foto mbi rërën e detit

Manjola Nallbani, një nga këngëtaret më të mira të muzikës së lehtë dhe asAj popullore, ka postuar sot në instagram një foto nga plazhi që me siguri të gjitha bashkëmoshataret e saj do ta kishin zili.

Shumë afër të 50-ave, nëna e dy vajzave, duket e mrekullueshme nën hijen e çadrës së plazhit dhe nën shoqerinë e librit. Me një trupore të bardhë, me kapele dhe syza mbi rërën e detit Manjola duket se po kalonë një fundjavë shumë të këndshme.

Këto ditë të nxehta vere janë shumë të ngarkuara me koncerte për këngëtarët, por duket se pedagogia e Arteve e ka gjetur pak kohë për t’u relaksuar. Urime Manjola për paraqitjen fizike!

20987745_10213798075132385_1826961672_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012282133102417
array(1) { ["section"]=> string(96) "manjola-nallbani-per-t-u-pasur-zili-thjesht-e-mrekullueshme-me-kete-foto-mbi-reren-e-detit-89642" }