Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Manjani takon kreun e Komisionit të Venecias në Strasburg

Lajme të ngjashëm

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka takuar sot gjatë një vizite në Strasburg, kreun e Komisionit të Venecias, Gianni Buquicchio.

Manjan është njohur me veprimtarinë e Komisionit të Venecias dhe ka vlerësuar impenjimin e madh të këtij komisioni në Reformën në Drejtësi. Ministri i Drejtësisë tha se është e nevojshme të forcohen marrëdhëniet dhe të rritet bashkëpunimi me Komisionin e Venecias.

Më shumë