Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

Manjani i përgjigjet socialistit: Deputet koti, analizat kërkoja Edi Ramës

Lajme të ngjashëm

Deklarata e socialistit, Pirro Lutaj në Komisionin e Ligjeve ka ngjallur reagimin e ish-ministrit të Drejtësisë,  Ylli Manjani.

Lutaj i PS kërkoi ‘analizat mjekësore’ të Manjanit duke aluduar kështu rreth gjendjes së tij pas konferencës për shtyp të mbajtur dje nga ish-ministri. Por, Manjani në reagimin e tij e quan ‘deputet koti’ dhe i thotë socialistit që analizat t’ia kërkojë kryetarit të tij, pra Edi Ramës.

Reagimi i plotë i Ylli Manjanit:

Përshëndetje,

Po lexoj në një portal që, një deputet koti i Komisionit të Ligjeve kërkon analizat e mia mjekësore..!

I sugjeroj deputetit rilindas të kërkojë analizat e Kryetarit të vet!

Nëse nuk ja jep i sugjeroj ta kerkojë në memorien e shtypit shqipëtar. Ja ka botuar Gazeta Tema kohë më parë.

Më shumë