Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Manchester United merr sulmuesin e njohur, por shifrat në kontratë janë të frikshme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Manchester Unidet është shumë pranë mërrjes së sulmuesit kilian Aleksis Sançez nga Arsenal. Sulmuesi ka qenë një kërkesë e hershme e Murinjos, por duket se vetëm tani në Janar do të realizohet ky kalim.

Snaçëz do të kalojë te “djatë” për një pagë prej 16 milion euro në sezon dhe do tës hëndrohet kështu në një nga futbollistt më të paguar të Premier Legaue.

albsig

spring

Mediat angleze raportojnë se dy klubet kanë rënë dakord që të shkëmbejnë mës tyre Sançez dhe Nikitarian. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img