Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Manastirliu voton me bashkëshortin dhe ka një mesazh për qytetarët: Vendimi i sovranit sot do të përcaktojë drejtimin e Shqipërisë në dekadat e ardhshme

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu së bashku me bashkëshortin e saj, kanë shkuar në qendrën e votimit në shkollën “Jorenim de Rada”.

Ajo ka dhënë edhe mesazhin e saj duke thënë se vendimi i sovranit do përcaktojë sot dretimin e Shqipërisë.

“Sot është dita kur duhet të dëgjohet fort zëri i qytetarëve. Sepse vota e tyre, nuk do të përcaktojë thjesht qeverinë e 4 viteve të ardhshme. Mbi të gjitha, vendimi që do të marrë sovrani sot në kutitë e votimit, do të përcaktojë drejtimin që do të marrë Shqipëria jonë në dekadat që do të vijnë. Jam e bindur se qytetarët shqiptarë do ta bëjnë me qetësi dhe mençuri zgjedhjen e të ardhmes së vendit ku duam të rrisim fëmijët tanë”, u shpreh Ministrja Ogerta Manastirliu pas votimit në shkollën “Jeronim de Rada”.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img