Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Manastirliu surprizon për 8 Mars mjeket dhe infermieret tek Shefqet Ndroqi: Gratë po ndryshojnë botën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

74f3084b50098b8ba427212e75c523fa

Ministria e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka vizituar ditën e sotme spitalin e “Shefqet Ndroqit”, për të falenderuar të gjitha gratë e vajzat për 8 Mars (Dita Ndërkombëtare e Grave).

Manastirliu i ka dhuruar të gjithë vajzave dhe grave që punojnë në këtë spital nga një trëndafin të kuq, në shenjë falenderimi për punën që bëjnë.

“Me sakrificë e profesionalizëm, janë ditë-natë në shërbim të pacientëve dhe meritojnë mirënjohje dhe respekt sot, e çdo ditë të vitit. Gratë po ndryshojnë botën dhe secila prej jush ka sjellë ndryshimin në sistemin shëndetësor,” tha Manastirliu.

Ndër të tjera ajo është shprehur se këtë javë përfundon faksinimi kundër koronavirusit i bluzave të bardha.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img