Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
spot_img

Manastirliu publikon shifrat: Mbi 7 mijë vaksinime ditën e sotme, në total janë imunizuar më shumë se 192 mijë qytetarë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar shifrat e vaksinimit, ku gjatë ditës së sotme janë vaksinuar 7386 qytetarë.

Ndërkohë që nga fillimi i vaksinimit në vendin tonë, kanë marrë të paktën një dozë të vaksinës 192.882 persona.

Vaksinimi masiv ka filluar pothuajse në çdo qytet të Shqiëprisë, ndërkohë që po përdoren vaksinat Sinovac, AstraZeneca, Sputnik V dhe Pfizer.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img