Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Manastirliu publikon shifrat: 6600 doza vetëm sot, në total mbi 765 mijë vaksinave

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar sot shifrat e fundit sa i takon situatës së vaksinimit në vendin tonë.

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 6600 vaksinime, ndërsa në total janë bërë 765.643 vaksina.

Vendi ynë prej kohësh ka nisur procesin e vaksinimit ku si fillim nisi me mjekët dhe kategoritë e riskut, ndërsa sot vazhdon me qytetarët e thjeshtë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img