Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Manastirliu publikon PAMJET E RËNDA nga Infektivi, pacientja rënkon në shtrat: Ooo vdiqaa, oo nëna ime (KUJDES!!!)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

68c54eb7ba75039e57b944e7b907c145

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu publikon videon me pamje të rënda nga spitali Infektiv, ku janë të shtruar pacientët e konfirmuar pozitivë me Covid-19.

Në video shfaqen duke rënkuar disa pacientë të intubuar dhe me maska oksigjeni. Një prej pacientëve, me aq sa mund të dallohet, një grua në moshë rënkon nga dhimbjet. Ndërkohë, në video duken dhe mjekët dhe infermierët që vrapojnë për të dhënë ndihmën e tyre.

“SPITALI INFEKTIV PA KOMENT! Lutemi #VendoseniMaskën. Mos rrezikoni jetën tuaj dhe të njerëzve tuaj më të dashur”, shkruan ministrja dhe publikon pamjet e rënda nga Spitali.

VIDEO:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img