Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Manastirliu publikon fotot emocionuese: Mirë se erdhët në jetë Lindiell dhe Arisel! Mbi 92 mijë fëmijë kanë marrë bonusin e bebes

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar disa foto nga materniteti i Sarandës, teksa ka ndarë një moment emocionues, ardhjen në jetë të dy foshnjave të quajtur, Lindiell dhe Arisel.

Manastirliu bën me dije se duke filluar nga janari 2019, deri më tani mbi 92,000 fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes.

“Mirë se erdhët Lindiell dhe Arisel bebet e porsalindur në Maternitetin e ri të Sarandës, i cili ka ndryshuar plotësisht cilësinë e shërbimit shëndetësor për nënat dhe fëmijët e kësaj zone.

Mbi 92,000 fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes nga Janari 2019, kur nisi programi universal i mbështetjes për çdo të porsalindur”, shkruan Manastirliu në Facebook.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img