Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Manastirliu nxjerr shifrat: Mbi 8 mijë vaksinime të kryera sot kundër Covid-19, mbi 680 mijë që prej fillimit të fushatës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka bërë me dije shifrat e vaksinimit, ku ditën e sotme janë kryer 8864 vaksinime në të gjithë vendin.

Ndërsa që prej fillimit të fushatës janë kryer 688, 974 imunizime në total.

Prej disa javësh vijon procesi i vaksinimit në vendin tonë, ku fillimiisht nisi mer të  moshuarit mbi 80 vjeç dhe më pas u shtri në katëgoritë e tjera të riskuara.

187280838 821585135427580 961714766152533046 n

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img