Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
spot_img

Manastirliu nxjerr shifrat: Janë vakinuar 25.720 mësues, drita në fund të tunelit po afron

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar shifrat e vaksinimit të mësuesve që prej nisjes së fushatës së vaksinimit masiv.

Përmes një njoftimi në Twitter Manastirliu thotë se deri tani janë vaksinuar 25.720 mësues në të gjithë vendin.

“Vijojmë pa u ndalur me planin tonë të vaksinimit masiv.Çdo ditë e më shpejt jemi duke iu afruar dritës në fund të tunelit”, shkruan Manastirliu.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit