Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Manastirliu nxjerr shifrat: Janë kryer 10923 vaksinime sot në të gjithë vendin, ja sa janë kryer që prej fillimit të fushatës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar shifrat e vaksinimit të bëra ditën e sotme, ku thotë se janë kryer 10.923 vaksinime në të gjithë vendin.

Që prej fillimit të fushatës janë kryer 382 9987 vaksinime në total.

Prej ditësh vendi ynë ka nisur fushatën e vaksinimit masiv, ku nisi me të moshuarit mbi 80 vjeç dhe po vijon me uljen e fashës së moshës, duke vazhduar me personat mbi 60 vjeç.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img