Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
spot_img

Manastirliu nxjerr shifrat dhe tregon sa vaksinime janë bërë deri tani në vendin tonë: Nuk ndalemi derisa të…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka njoftuar se janë kryer më shumë se 155 mijë vaksinime anti-covid në Shqipëri, ndërsa ditën e sotme janë kryer 16.617 vaksinime.

Në një postim në Facebook, Manastirliu shprehet se fushata e vaksinimit nuk do të ndalet derisa të jetë vaksinuar edhe qytetari i fundit.

“16.617 vaksinime janë kryer ditën e sotme. Nuk do të ndalemi me fushatën #ShqipëriaBuzëqesh, derisa qytetari i fundit të jetë vaksinuar. Më shumë se 155 mijë vaksinime anticovid”, shkruan Manastirliu.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit