Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
spot_img

Manastirliu nga Fieri: Javën që vjen sërish doza nga Pfizer dhe Sinovac (Kategoria që do të vaksinohet)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësië Ogerta Manastirliu teksa ndoqi nga afër pocesin e vaksinimit së bashku me kryeministrin Edi Rama tha se javën që vjen do të vijnë vaksina të Pfizer dhe Sinovac.

Ajo ndër të tjera tha se do të nisë vaksinimi i atyre mbi 65-vjeç dhe i atyre mbi 60 vjec me sëmundje bashkëshoqëruese.

‘’Gjithë fshatrat e zonat e thella. Kemi bërë distribucion 100%. Edhe me Pfizer, dhe Sputnik. Presim java që vjen të kemi sërish vaksina të Pfizer, dhe gjithashtu edhe serinë e ardhshme të Sinovac. Hapim faqen +65, ndoshta dhe +60 me të sëmurët kronikë.’’- tha Manastirliu.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img