Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Manastirliu mesazh qytetarëve të shëruar nga Covid-19: Bëhu hero për dikë që ka nevojë, duke dhuruar gjak, për trajtimin e pacientëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1bee1b02ed6ed5b76c381854169c41b9

Ministria e Shëndetësisë i ka bërë edhe një herë thirrje qytetarëve që t’i bashkohen nismës dhe të dhurojnë gjak.

Plazma e gjakut do të përdoret për të shëruar pacientët e infektuar me Covid-19.

Me anë të një postimi në ‘Facebook’, Manastirliu ndau me të gjithë se Ardit Toska i është bashkuar nismës “Bëhu hero për dikë që ka nevojë”.

Postimi i plotë:

Ardit Toska i është bashkuar nismës “Bëhu hero për dikë që ka nevojë”, duke dhuruar gjak, që do të shërbejë për trajtimin e pacientëve me COVID19

Gjithçka është gati për të nisur trajtimin plotësues edhe me këtë terapi, sipas protokolleve mjekësore, nga ekipet tona të përkushtuara në dy spitalet COVID.

Bëhu edhe ti #hero për dikë që ka nevojë për ty!

Dhuro gjak/plazëm!

Apliko tani

http://shendetesia.gov.al/dhuroni-gjak/

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img