Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Manastirliu kalon fundjavën me familjen, publikon foton krah vajzave dhe bashkëshortit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas fushatës dhe javës së gjatë të zgjedhjeve duket se ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka vendosur që këtë fundjavë ta kalojë me familjen e saj.

Ogerta Manastirliu, është zhveshur nga kostumi zyrtar dhe si rallë here ka publikuar foto familjare.

Ajo ka postuar një foto ku shihet në një ambient jashtë me dy vajzat dhe krahë bashkëshortit të saj.

Screenshot 25
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img