Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Manastirliu jep lajmin e mirë: Ka vetëm 3 pacientë të shtruar në spital me Covid-19

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një lajm i mirë vjen nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu sa i përket situatës pandemike në vend.

Manastirliu bën me dije se aktualisht në spital janë të shtruar vetëm 3 persona, teksa shkruan se rastet ditore vijojnë të jenë të ulta.

“Covid19/ Të dhënat nga Spitali Infektiv, ku aktualisht ka vetëm 3 pacientë të shtruar, rastet ditore të ulëta, pavarësisht numrit të lartë të testimeve dhe ulja e vazhdueshme e rasteve aktive, janë të dhëna premtuese për një sezon turistik përtej pandemisë” shkruan ministja në postimin e saj.

Screenshot 7 23

Më shumë

spot_img
spot_img