Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Manastirliu heq vëmemdjen nga politika dhe nxjerr shifrat: Sot janë kryer 8236 vaksinime anti-COVID-19

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastriliu ka publikuar shifrat e vaksinimit që janë kryer sot, ku njofton se janë 8236 vaksinime.

Ndërkohë që prej fillimit të fushtatës së vaksinimit, janë kryer 416.855 vaksinime në të gjithë vendin tonë.

albsig

Ky proces vijon prej javësh në vend, ku fillimisht nisi me të moshuarit mbi 80 vjeç dhe duke vujuar më pas me kategoritë e tjera të riskuara.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img