Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Manastirliu bën thirrje për t’u vaksinuar pas rritjes së rasteve me Covid-19

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu i fton të gjithë qytetarët që të vaksinohet sa më shpejt në qendrat më të afërta shëndetësore.

Apeli vjen sot pas një rritjeje të madhe të rasteve të reja me covid; plot 410 në 24 orët e fundit. Fatkeqësisht sot patëm dhe 2 humbje jete, një 44 dhe një 76 vjeç, të dy nga Vlora.

Me anë të një shënimi në rrjete sociale, Manastirliu i bën thirrje gjithë personave 18+ që të shfrytëzojnë muajin gusht për të marrë dozën anticovid.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img