Manaj nuk grumbullohet me Kombëtaren: Do kthehem më i fortë për ngritur në qiell emrin e Shqipërisë

Publikuar tek: sport, më 18:17 08-09-2015 Manaj nuk grumbullohet me Kombëtaren: Do kthehem më i fortë për ngritur në qiell emrin e Shqipërisë

Futbollisti i Kombëtares shqiptare U21 për shkak të një dëmtimi është detyruar të mos jetë i pranishëm në ndeshjen që po luhet aktualisht mes Shqipërisë dhe Portugalisë në stadiumin “Qemal Stafa”.

Në një postim në facebook, sulmuesi i Interit shprehet se së shpejti do të rikthehet më i fuqishëm për të ngritur në qiell emrin e kombit.

“Sot dua t’i uroj vllezërve të mij sukses edhe fitore në ndeshjen kundër Portugalisë. Fatkeqësisht problemi shëndetësor që pata gjatë ndeshjes nuk më lejoi qendrimin këtu në Shqipëri të luftoja me 10 luanët e tjerë në fushë por ju premtoj që do rikthehem sa më shpejt dhe më i fort për të ngritur në qell emrin e kombit tim bashkë me ju, edhe për të bërë krenar mijëra tifozë në botë! Dua të dini që do ju ndjek nga larg dhe do jem aty me shpirt e me zemër duke ju mbështetur çdo second! E dua vendin tim edhe do bëja gjithçka për të”, shkruan Manaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098400115966797
array(1) { ["section"]=> string(104) "manaj-nuk-grumbullohet-me-kombetaren-do-kthehem-me-i-forte-per-ngritur-ne-qiell-emrin-e-shqiperise-20281" }