Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mamit apo babit, kujt i ngjan Krid? Klea zbulon portretin e ëmbël të vogëlushit në ditëlindjen e tij të parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Elgiti dhe Klea janë një ndër çiftet më të dashur për publikun. Një histori dashurie e cila u kurorëzua në martesë dhe më pas fryti i kësaj dashurie erdhi në jetë vitin e kaluar.

Koha ka kaluar kaq shpejt, dhe vogëlushi i tyre Krid feston ditëlindjen e tij të parë. Ka qenë mami Klea ajo e cila përmes një postimi mjaft të bukur i ka dedikuar të voglit fjalët më të ëmbla.

Mami Klea ka menduar dhe për ne, në ditën më të rëndësishme të së voglit ajo “suprizuar” dhe ndjekësit. Për herë të parë moderatorja ka publiuar portretin e Kridit dhe sapo e pamë nuk dimë si  ta ndajme, kujt i ngjan mamit apo babit.

“Krid i mamit, Jeta ime e shtrenjte, qenie e qenies time. Fryme e imja e perjetshme, ajri im, lumturia jone me e madhe. Nuk e harroj kurre momentin kur te mora ne krahe dhe po shpertheja nga lumturia, momenti kur une u takova per here te pare me mrekulline me te madhe te Zotit, qe me kishte dhuruar mua.

Nuk e besoj dot se si iku nje vit dhe ti sot ben 1 vjec o jeta ime. Kur te kisha ne bark e te ledhatoja aty e enderroja si do ishe, si do i kishe syte, hunden, dockat e kur qeshim sot bashke e te perqafoj e luaj me ty.Faleminderit qe na zgjodhe ne per prinderit e tu o engjelli jone.Mami zgjohet naten dhe rri e te shikon e te puth ne gjume se jeta ime eshte vetem e jotja e une per ty do bej gjithcka qe ti te jesh i lumtur.Te dua sa vetem Zoti e di.

Edhe frymen time e jap per ty por une lutem qe te kemi jete sa me te gjate qe te te shijojme ty ne jeten tende qe qofte fusha me e bukur me lule qe une kam pare ndonjehere.Zoti te bekofte dhe qofsh i udhes.Mua dhe babin @elgitdoda na ke perjete me syte nga ty.Te duan po aq sa ne: gjysherit, tezet, xhaxhi e te gjithe miqte e ngushte te mamit e babit.Gezuar ditelindjen e pare KRID mreti!”, shkruan Klea krah fotove familjare.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img