Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

‘Mami nisi të qante’, Fifi tregon periudhën më të stresuar të jetës

spot_img

Lajme të ngjashëm

c9896e27fc8d163491f6f7a4854325da

Fifi është një ndër këngëtaret më pa komplekse të skenës shqiptare.

Pasditen e sotme, ajo ka qenë e ftuar në “Ftesë në 5”, ku ka folur për eksperiencën e saj të humbjes në peshë.

Fifi ka treguar se dy vjet më parë ka fituar 20 kilogramë brenda tre muajve për shkak të m osrespektimit të orarit.

Gjatë kësaj periudhes, Fifi ka ndjerë presion nga të tjerët që i kërkonin të dobësohej dhe kjo bëri të ndihej shumë e stresuar.

‘Ka qenë një periudhë shumë stresuese për mua, shumë e lodhshme, kam qenë shumë e ngarkuar psikologjikisht dhe kur kam shkuar në shtëpi pas 4 muajve, mami nisi të qante. Mendova se e kishte marrë malli për mua e i thashë të mos mërzitej, por muaj më vonë, kur nisa të bija nga pesha më tregoi se arsyeja pse kishte qarë ishte se kisha shtuar peshë e më tha që isha bërë si pogaçe’, u shpreh këngëtarja.  

185494.jpg

-640-0-5d70db15564e6.jpg

Më shumë

spot_img