Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

Mami Elita, Gjiko dhe vogëlushi Zëri… Publikohet FOTO më e ëmbël që keni parë ndonjëherë

Lajme të ngjashëm

Çifti i famshëm Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të parë muajin e kaluar.

Ata janë bërë me një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin e veçantë Zëri.

Çifti janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku herë pas here publikojnë foto dhe me vogelushin e tyre.

Pak minuta më parë  mami Elita ka postuar në ‘Instagram’ një foto tepër të bukur ku në të shfaqet Gjiko duke puthur bashkëshorten teksa në kraharor mban Zërin i cili është duke fjetur.

‘Dashuria e familjes është bekimi më i madh i jetës’, shkruan Elita.

-640-0-5c9a5b9704720.jpg

Më shumë