Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

“Mami dhe babi”, Justin Bieber dhe Hailey prindër për herë të parë? Këngëtari ngre dyshimet me foton e publikuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari Justin Bieber i ka vënë të gjithë në dyshime pas një fotoje që ka publikuar në rrjetet sociale.

Ai së fundmi ka postuar një foto bardh e zi ku shihet së bashku me modelen njëkohësisht bashkëshortja e tij, Hailey Bieber.

E teksa poston foton Justin shkruan “mami dhe babi”, duke bërë të gjithë fansat e tij të mendojnë se Hailey është shtatzënë dhe se do të bëhen prindër për herë të parë.

Por ka qenë vetë modelja që po në të njëjtën foto shkruan se Justin duhet ta specifikohet që ata kanë në mbikqyrje një qen, e që mund të quhen prindër të tij.

Kujtojmë që çifti ka kurorëzuar dashurinë e tyre në 2018. Në një intervistë pak kohë më parë këngëtari tha se do të bëhët baba, por që bashkëshortja e tij nuk është ende gati.

Më shumë

spot_img
spot_img