Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Mamaja ime vetëm qante’, moderatorja shqiptare kthehet pas në kohë: Ka qenë çmenduri…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b82e38059c7961da68d5fe20727acfa9

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Evi Reçi ka dhënë së fundmi një intervistë për “Prive”.

Ndër të tjera, ajo ka treguar një ndodhi të frikshme të shumë viteve më parë.

Evi ishte larguar nga shtëpia dhe kishte humbur kur ishte 1 vjeç. Prindërit e shqetësuar e kishin kërkuar kudo dhe në fund e kishin gjetur në një oborr ku luhej muzikë.

“Ka qenë viti 1991, unë kam qenë vetëm 1 vjeç, kur humba nga prindërit e mi. Thjesht hapa derën e shtëpisë dhe ika, u drejtova në një destinacion të panjohur. Prindërit e mi nuk dinin ku të më kërkonin. Mamaja ime vetëm qante dhe në fund më gjetën në një oborr ku kishte muzikë dhe unë kërceja. Në fakt ka qenë një çmenduri që ende sot e kujtoj”, u shpreh moderatorja.

Screenshot_3_copy.png

Screenshot_4_copy.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img