Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Mama më seksi, Nora Istrefi “çmend” Instagramin me fotot me bikini

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nora Istrefi është një ndër vajzat  më seksi të showbizit shqiptar. Ndonëse ka disa vite që i rëndojnë mbi supe dhe është mami e një vajze ajo vazhdon të jetë me një trup joshës dhe forma fizike perfekte.

Së fundmi, këngëtarja ka vendosur që së bashku me vogëlushen e saj të shijojë suksesin e këngës më të fundit “Ay Caramba” në bregdet.

Ajo ka publikuar disa fotografi ku shfaqet mjaft tërheqëse me bikini dhe ndjekësit kaq donin për të vërshuar komentet komplimentuese krah fotove.

Epo, çdo punë e madhe e ka një shpërblim, edhe lodhja në palestër me orë të gjata e ka shpërblyer Norën me një trup perfekt. Dhe,  si përfundim na lejoni të themi  që deri më tani ajo mban trofeun si “Mama më seksi”.

Më shumë

spot_img
spot_img