Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Makinat përplasen kokë më kokë në Peqin-Elbasan, tre të plagosur, dy në gjendje të rëndë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f4fe9d73033ffb02e756b04db5b5f25a

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Peqin-Elbasan.  

Sipas informacioneve paraprake nga vendi i ngjarjes, aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Paulesh ku dy automjete janë përplasur mes tyre dhe për pasojë tre kanë mbetur të plagosur, dy prej të cilëve në gjendje të rëndë.

Në vendin e aksidentit shkuan menjëherë dy autoambulanca që i transportuan të plagosurit për në Spitalin Rajonal të Elbasanit.

Fatmirësisht të tre personat e lënduar gjatë këtij aksidenti janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për të zbardhur rrethanat e këtij aksidenti me pasojë lëndimin e tre personave.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img