Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Makina të shkatërruara nga aksidenti me 6 të plagosur në Elbasan, mes tyre një çift mjekësh (EMRAT-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6eeb8cbd88cadaede402eda7d48eb535

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Elbasan-Peqin, ku si pasojë e përplasjes së dy makinave kanë mbetur të plagosur 6 persona.

Këta të fundit janë dërguar në spital dhe po marrin trajtim mjekësor. Pesë nga të plagosurit po udhëtonin në makinën tip “Benz”, dy prej tyre një çift mjekësh, gruaja laburante Valbona Tole dhe burri i saj okulist.

Nga pamjet e siguruara nga Neësbomb.al shihen makinat e bëra copë. Pas aksidentit zjarrfikësja ka mbërritur në vendngjarje, pasi dyshohej se makinat mund të merrnin flakë.

Aksidenti-Elbasan-1_copy.jpeg

Aksidenti-Elbasan-3_copy.jpegAksidenti-Elbasan-4_copy.jpeg

Aksidenti-Elbasan-2_copy.jpeg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img