Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Makina shpërthen në flakë dhe digjet plotësisht në Llogara, shoferi… (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

491a989dd3bd9c3a39c4b1b284b7e625

Një makinë ka shpërthyer në flakë dhe është djegur plotësisht në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në Llogara.

Newsbomb.al mëson se mjeti tip Citoren C3 është djegur plotësisht, ndërsa fatmirësisht drejtuesi i mjetit ka arritur të dalë me shpejtësi pa u lënduar. Mjeti ka qenë në ecje kur ka marrë flakë dhe shkak dyshohet të jetë bërë një defekt teknik.

Për disa minuta trafiku në rrugën e Llogarasë është bllokuar, ndërsa udhëtarët e rastit edhe pse janë përpjekur të shuajnë flakët nuk ja kanë dalë.

Foto nga vendngjarja:
Screenshot_3.jpg
Screenshot_6.jpg
Screenshot_5.jpg
Screenshot_4.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img