Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Makina shkrumbohet nga flakët në rrugën Plepa-Kavajë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

77e7c50a82a2d806195b75d0eeb0f6ed

Një makinë është përfshirë nga flakët në rrugën Plepa-Kavajë.

Bëhët me dije se makina ishte në ecje kur u përfshin nga flakët. Nuk dihet ende nëse ka të lënduar dhe as se çfarë shkaktuar flakët në mjet.

Në vendngjarja ka mbërritur zjarrëfiksa dhe po punon për vënjen në kontroll të flakëve.

Screenshot_17.pngScreenshot_16.png

Më shumë

spot_img
spot_img