Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Makina përplaset me  urbanin, në mes të Tiranë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak minuta më parë, në zonën e sheshit ‘Wilson’ një makinë e tipit ‘Fuoristrad’ është përplasur me urbanin e linjës ‘Tirana e Re’.

albsig

spring

Kjo situatë ka shkaktuar bllokimin e qarkullimit të automjeteve në njërin krah dhe një trafik tepër të rënduar.

Nga fotot paraqiten të tensionuar edhe qytetarët e shumtë që ndodhen në vendngjarje.

47576278_278036656173776_1214545575110770688_n.jpg

48266730_306034280035590_1326665576113766400_n.jpg47577834_260218494673540_3169717415277756416_n.jpg1.jpg47453953_2142225019370945_2081672529843322880_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img