Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1kmh
100 %
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
Hën
8 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Makina përplaset me urbanin e linjës “Kombinat –Kinostudio” në Tiranë, lëndohet shoferja, niset drejt spitalit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryqytet ku një automjet është përplasur me urbanin e linjës  “Kombinat –Kinostudio”.

Burime për mediat bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:45 ku makina është përplasur me pjesën e pasme të urbanit.

Menjëherë në vendin e ngjarjes ka mbërritur ambulanca, të cilët kanë bërë të mundur nxjerrjen e shtetases nga makina si dhe transportimin e saj drejt spitalit. Deri më tani nuk dihet identiteti i saj dhe as gjendja shëndetësore në të cilën ndodhet.

Më shumë


spot_img

spot_img