Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Makina përplaset me trajlerin në Tepelenë, plagoset rëndë një prej shoferëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

db59453b18a2e51e1f38713b10e4c831

Një person ka mbetur i plagosur rëndë mesditën e sotme në Tepelenë, si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur pak më parë.

Paraprakisht bëhet me dije se një makinë është përplasur me një trajler në rrugën Memaliaj-Tepelenë. Një prej drejtuesve të dy mjeteve ka mbetur i plagosur si pasojë e përplasjes së fortë.

Shkaqet e aksidentit dhe as identiteti i shoferëve nuk bëhen ende me dije. Policia ndodhet në vendngjarje, ndërsa i plagosuri është dërguar me urgjencë në spitalin e Gjirokastrës.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img