Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Makina përplaset me trafikndarësen në autostradën Levan-Vlorë, dërgohet me urgjencë në spital një fëmijë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

39c3b7512643433173f8fccb8bc22b8c

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Levan-Vlorë.

Bëhet me dije se një makinë është përpasur me trafikndarësen, pranë fshatit Bishan. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i lënduar një fëmijë. Fëmija është dërguar menjëherë në spitalin e Vlorës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img