Makina përplaset me trafikndarësen dhe përmbyset, dërgohet me urgjencë në spital shoferi

Publikuar tek: aktualitet, më 14:50 31-10-2020 Makina përplaset me trafikndarësen dhe përmbyset, dërgohet me urgjencë në spital shoferi Foto nga vendngjarja

Një aksident rrugor është shënuar ditën e sotme në Durrës.

Bëhet me dije se një makinë tip ‘ford’ me targa AA568ZO është përplasur me trafinkndarësen dhe makina ka përfunduar përmbys.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit, i cili është dërguar menjëherë në spital.

Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethaneve të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Komiteti Teknik i Ekspertëve i përgjigjet Bashës: Nuk jemi 'fasadë' e askujt, tërhiqni akuzat
Atentati ndaj ‘Init të Çones’ në Vlorë, ekstradohet nga Italia Gentian Dautaj »
Article Logic
Execution time: 0.011904001235962
array(1) { ["section"]=> string(94) "makina-perplaset-me-trafikndaresen-dhe-permbyset-dergohet-me-urgjence-ne-spital-shoferi-225920" }