Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Makina përplaset me pemën, shqiptari dërgohet në spital në gjendje të rëndë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Riçione të Italisë, ku një shqiptar ka mbetur i plagosur rëndë.

Bëhet me dije se shqiptari ishte duke drejtuar furgonin, kur humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me një pemë në anë të rrugës.

albsig

Shqiptari ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar me helickpter në spital. Nga fotot më poshtë shihet e përplasja ka qenë shumë e fortë dhe se makina është bërë copë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img