Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Makina përplaset me motorin në Lushnjë, humb jetën një person

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Lushnje, me pasojë humbje jete.

Bëhet me dije se një mjet tip “Benz” që drejtohej nga shtetasi me inicialet A.M. është përplasur me një motor.

Si pasojë e aksidenti ka ndërruar jetë drejtuesi i motorit, shtetasi K.S., 67 vjeç.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë


spot_img

spot_img