Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Makina përplaset me furgonin në Elbasan, dërgohet në spital këmbësori dhe drejtuesja e mjetit

spot_img

Lajme të ngjashëm

7ac361857549ba87a085848e1a681cb9

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në “Dyli Haxhire”, ku mjeti tip “Golf”, me drejtuese shtetasen N.R., 23 vjeçe, banuese në Elbasan, është përplasur me mjetin Fugon, me drejtues shtetasin E.Z., 43 vjeç, banues në Tiranë.

Si pasojë e aksidentit janë plagosur shtetasit, G.K., rreth 50 vjeç, banues në fshatin Bradashesh, Elbasan, i cili ishte këmbësor, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe drejtuesja e mjetit “Benz”, e cila ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Informacion paraprak

Në lagjen “Dyli Haxhire”, Elbasan, mjeti tip “Golf”, me drejtuese shtetasen N.R., 23 vjeçe, banuese në Elbasan, është përplasur me mjetin Fugon , me drejtues shtetasin E.Z., 43 vjeç, banues në Tiranë.

Si pasojë e aksidentit janë plagosur shtetasit, G.K., rreth 50 vjeç, banues në fshatin Bradashesh, Elbasan, i cili ishte këmbësor, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe drejtuesja e mjetit “Benz”, e cila ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img