Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Makina përplaset me bordurën, plagosen 4 pjesëtarët e një familje, me urgjencë drejt Tiranës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident në kryqëzimin e Patokut ka ndodhur pak momente më parë.

Mësohet se një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur keq me bordurën, duke lënë 4 të plagosur.

Nga informacionet paraprake, raportohet se 4 të plagosurit, të cilit janë pjesëtarë të një familje, janë dërguar me urgjencë drejt Tiranës.

Ende nuk dihet identiteti i tyre dhe shkaqet e aksidentit, ndërkohë policia është nisur drejt vendngjarjes për të hapur hetimet dhe zbardhjen e tij.

Sakaq, Newsbomb.al do t’ju mbajë të informuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img