Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Makina përplaset me ambulancën në Tiranë, dëmtohet pacientja dhe pasagjerja

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e “Rinasit”, ku ambulanca është ëprplasur me një mjet tjetër.

Për pasojë ka mbetur e dëmtuar pacientja që ndodhej në ambulancë, K. V., 26 vjeçe, dhe pasagjerja e mjetit tjetër, R. B., 38 vjeçe, të cilat ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

“Me datë 09.01.2022, rreth orës 18:20, në rrugën e “Rinasit”, janë përfshirë në aksident mjeti me drejtues shtetasin E. B., me mjetin e ambulancës të spitalit të Fierit.

Si pasojë e aksidentit, janë dëmtuar pacientja që ndodhej në ambulancë, shtetasja K. V., 26 vjeçe, dhe pasagjerja e mjetit tjetër, shtetasja R. B., 38 vjeçe, të cilat ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img