Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Makina përplas të riun me biçikletë te “Sheshi Shqiponja”

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër aksident ka ndodhur pak çaste më parë te “Sheshi Shqiponja” në Tiranë.

Sipas informacionit nga policia, një 40-vjeçar me makinë ka përplasur një djalë që po lëvizte me biçikletë.

Ky i fundit është transportuar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Informacion paraprak nga Policia:

Më datë 31.10.2021, rreth orës 20:20, në vendin e quajtur “Sheshi Shqiponja”, mjeti me drejtues A. C, 40 vjeç, ka aksidentuar një biçiklist ende të paidentifikuar, rreth 25 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img