Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022
spot_img

Makina përplas të miturin në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë ku një 20-vjeçar ka përplasur me makinë një fëmijë të mitur.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se në prang aka rënë shtetasi D.SH, pasi duke drejtuar automjetin ka aksidentuar një 11-vjeçar.

Menjëherë 11-vjeçari është dërguar në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

– D. Sh., 20 vjeç, banues në Tiranë, për veprën penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor”, pasi duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar një 11-vjeçar, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img