Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

Makina përplas studenten pranë Universitetit në Korçë, e lë në tokë dhe largohet nga vendngjarja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Korçë.

Bëhet me dije se një makinë pranë universitetit “Fan Noli”ka përplasur një studente, të cilën e ka lënë në rrugë dhe është larguar nga vendngjarja.

Si pasojë e reja ka mbetur e plagosur dhe është transportuar në spital për mjekim të specializuar.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për kapjen e autorit.

Më shumë


spot_img
spot_img