Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Makina përplas qytetarin në mes të Tiranës, kalimtarët i vijnë në ndihmë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pak më parë në Tiranë, pranë zonës “Vasil Shanto”.

Burime për Newsbomb.al bëjnë me dije se një mjet ka përplasur një kalimtar, i cili siç shihet edhe në foto ndodhet i shtrirë në tokë.

242756319 387617679629387 7679246908528648264 n 1

Kalimtarët i vijnë në ndihmë, si dhe shoferi i cili ka shkaktuar aksidentin ndodhet në vendngjarje. I plagosuri pritet të dërgohet në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img