Tirana
clear sky
-6.5 ° C
-6.5 °
-6.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
11 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Makina përplas për vdekjen shqiptarin në Itali, sapo kishte mbledhur hurma për t’i çuar në shtëpi (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident në Chieti, Itali mbrëmjen e djeshme. Mediet italiane raportojnë se viktima është identifikuar si Roland Muça, baba i dy fëmijëve dhe jetonte në Francavilla.

Ai ishte duke kaluar rrugën kur u përplas për vdekje nga një makinë që drejtohej nga një 65-vjeçar. Viktima mësohet se kishte mbledhur hurma në një pemë për t’i çuar në shtëpi por kur po kalonte rrugën u përplas nga një mjet tip Smart.

Edhe pse 45-vjeçari u dërgua me urgjencë në spital, fatkeqësisht nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra dhe ndërroi jetë.

 

Më shumë


spot_img

spot_img