Hapësire reklamuese

Aktualitet

Makina përplas për vdekje këmbësorin 52 vjeçar në Durrës  

Shkruar nga Newsbomb
Makina përplas për vdekje këmbësorin 52 vjeçar

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e kësaj të shtune në aksin rrugor  "Sektor Rini-Shenavlash", në Durrës.

31-vjeçari me iniciale R. K. ka përplasur me mjetin e tij këmbësorin me iniciale Gj. D., rreth 52 vjeç.

Ende nuk bëhen të ditur shkaqet e këtij aksidenti, ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

“Rreth orës 18:45, në aksin rrugor  "Sektor Rini-Shenavlash", një automjet me drejtues shtetasin R. K., 31 vjeç, ka përplasur këmbësorin shtetasin Gj. D., rreth 52 vjeç, i cili si pasojë ka humbur jetën,” njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese