Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Makina përplas për vdekje gruan në Fier, shoferi largohet nga vendngjarja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Fier-Patos.

Raportohet se një makinë ka përplasur një grua, e cila se ka humbur jetën. Pas ngjarjes mjeti është larguar me shpejtësi në  dejtim të paditur.

Policia aktualisht ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Më shumë


spot_img

spot_img